עיצוב הבית

עיצוב פנים לבית

עיצוב בתים מתחלק למספר רמות של קושי ותקציב:

שיפוץ הבית – זו בדרך כלל הרמה המסובכת ביותר של העיצוב הכוללת שבירת קירות ובניית חדרים מחדש, אטימת חללים ובניית חלונות חדשים וכדומה, שיפוץ זה הוא שיפוץ שיכול להימשך על פני תקופה ארוכה, הרבה פעמים אי אפשר לשהות בתוך הבית במהלך השיפוץ והעלויות שלו הן גבוהות, אבל לפעמים במיוחד כאשר הום סטיילינגמדובר בבתים ישנים, אין ברירה ולפניי הכניסה לבית כדאי לעשות לו שיפוץ יסודי הכולל בתוכו החלפת צנרת ישנה, ריצוף מחדש, בניית חדרים, שבירת קירות, הרחבת חלונות וכדומה. אם אתם קונים בית יד שנייה ואתם יודעים שעליו לעבור שיפוץ, כדאי לעשות את השיפוצים המסיביים לפניי המעבר לבית החדש ולחסוך מכם את הטרחה ואי הנוחות בהמשך של שיפוץ בית שהוא כבר מרוהט ואתם מתגוררים בו.

עיצוב יסודי – בעיצוב בית אנחנו הרבה פעמים צובעים מחדש את כל הבית, מחליפים את הרהיטים, מרצפים חדרי הורים או חדרי ילדים, מחליפים כיורים או ארונות אמבטיה, קונים שיש חדש למטבח וכדומה, את העיצוב היסודי ניתן לעשות גם כאשר אנחנו נמצאים בתוך הבית למרות שלפעמים מדובר במשימה לא פשוטה והרבה אנשים פשוט נוהגים לעצב בכל פעם חדר אחד בלבד, או פשוט לברוח למשך שבוע או שבועיים להורים בזמן שאנשי מקצוע משפצים את הבית.

סטיילינג – כאשר אנחנו עושים סטיילינג חדש לבית, אנחנו בעצם לא משנים שום דבר מהותי בבית, אנחנו לא שוברים קירות, אנחנו לא מחליפים את הריצוף ואפילו לא צובעים מחדש את הבית, לפעמים רק הזזת ריהוט ממקום למקום, הכנסת שטיח חדש, מנורות או תמונות חדשות יכולים להעניק לבית מראה אחר לחלוטין ממש כאילו שהבית עבר שיפוץ מקיף ויסודי.

בין אם מדובר בשיפוץ יסודי לבית או בסטיילינג מחודש שלו, ההצלחה של הפרוייקט תלויה בעיקר בדבר אחד, בחירה נכונה של  שיהפוך את הבית שלכם על פי התקציב שברשותכם לבית החלומות שתמיד רציתם. מעצבי הפנים המוכשרים והיצירתיים באמת יודעים כיצד אפשר לחולל את הקסם הזה.

 

עוד משהו שיעניין אותך:
בית השקעותתיק השקעות, עופר אלשיך, רכב למכירה