עיצוב הבית

עיצוב פנים לבית

הגינה היא מקום המפלט שלנו, המקום אליו אנחנו נהנים לצאת כדי להירגע בין אם זה בשעות הבוקר, בצהריים או בערב, עיצוב הגינה יכול לתרום משמעותית להרגשה הכיפית ולשווה אותה אתם מחפשים שאתם יוצאים החוצה, שימו דגש על העיצוב של הגינה שלכם, אבל מה עושים שהתקציב דל?

ובכן…. עושים לבד ומאלתרים הרבה, בכתבה הבאה נביא בפניכם כמה רעיונות לעיצוב הגינה בתקציב מוגבל.

רעיונות לעיצוב בזול

• חיפוי עץ ממשטחי עץ – אם יש לכם אזורים המצריכים חיפוי קיר או רצפה תוכלו לעשות שימוש במשטחי עץ משומשים אותם ניתן למצוא באזורי תעשיה, במזבלה ובכלל זרוקים בכל פינה, על ידי חילוץ הקרשים בזהירות תמצאו חומר מעולה שניתן לעבוד איתו בזול ואפילו תשמרו על איכות הסביבה.
• גידול עצי פרי מזרעים – עצי פרי תורמים לא רק לעיצוב הגינה אלא גם מעניקים לכם פירות טעימים ובריאים אבל המחיר של קניית עצים הוא לפעמים עלול להיות יקר עד מאד, אז מה עושים? פשוט מאד מגדלים לבד… אכלתם מנגו טעים או ליצ’י טוב? קחו את הגרעינים שלהם ושימו אותם בתוך עציץ עם חול מתאים לגינון, השקו אותם באופן תמידי עד שהם יגדלו להיות עץ קטן, בחלוף שנה, עד שנתיים בצעו הרכבה על העץ (סרטוני הדרכה באינטרנט בלי סוף) והמתינו עוד שנה שנתיים עד שיהיה לכם עץ פרי בוגר ואיכותי שעלה לכם 0 ₪ רק זמן ואהבה.
• בניית רהיטי עץ ממשטחי עץ – בניית ריהט גן ממשטחי עץ יכולה לשדרג לכם את חווית השהייה במרפסת והגינה באופן משמעותי ובעלות אפסית של כמה ברגים וצבע.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

שי פנינימומחה בדיני סחר וקימעונאות
מכונות קפה – נספרסו
משרד עורכי דין שי פניני
השכרת רכב בירושלים – מבית שלמה סיקסט
עו”ד שי פניני – עורך דין

סגור לתגובות