עיצוב הבית

עיצוב פנים לבית

רוצים לרהט את הבית מחדש אבל התקציב ממש קטן? אל דאגה יש מלא פתרונות לרהט את הבית עם רהיטים יפים בתקציב שמתאים לכם בדיוק, איך? המשיכו לקרוא וקבלו את כל המידע הנחוץ.

בכתבה זו תקבלו טיפים כיצד לרכוש ריהוט לבית במחירים זולים ובתקציב ממש קטן תצליחו לרהט את הבית כולו.

איך מרהטים את הבית בזול?

• ריהוט ביבוא אישי מסין – אחד הטרנדים הכי חמים בשנים האחרונות הוא ייבוא רהיטים ביבוא אישי מסין, המחירים פשוט מגוחכים ופערי התיווך נגזרים, אפשר לבדוק מחירים באתרים כמו אלי באבא, לבדוק א עלות המכס וההובלה, לעשות את החישובים האם זה עדיין יותר זול מישראל ופשוט להזמין.
• ריהוט יד 2 – אחד מהפתרונות היותר זמינים ומהירים להשגת רהיטים זולים זה לבדוק באתרים כגון יד 2 או מרקט פלייס בפייסבוק ולאתר רהיטים שמוצאים חן בעיניכם, לסגור מחיר טוב עם המוכר, לסדר עגלה או רכב של חבר שאפשר לסחוב איתו את הרהיט ולהתחדש במיטה, ספה, שידה או שולחן יד 2 שאהבתם במחיר אטרקטיבי במיוחד וזמינות גבוה.
• מכירות חיסול מעסקים – הרבה פעמים עסקים עושים מכירות חיסול למלאי שלא הצליחו למכור אותו תקופה ארוכה והם רוצים לפנות את המקום במחסנים לסחורה שתלך טוב יותר אז הם מורידים מחירים בצורה מאד משמעותית, גשו למכירות חיסול שכאלו ואם תאהבו את הרהיט אפילו הרשו לעצמכם להתווכח מעט על המחיר.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
יורם קראוס – מטפס ההרים במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה

סגור לתגובות