עיצוב הבית

עיצוב פנים לבית

אחד הדברים הכי משמעותיים שעיצוב יכול לגרום לאנשים הוא שיפור מצב הרוח, אתם בטח חשתם בעבר אווירה בעקבות עיצוב בין אם נכנסתם לבית שרוב הרהיטים בו עתיקים עם עיצוב ישן לבין אם נכנסתם לבית מודרני בו יש המון אור טבעי, קווים מאד נקיים וברורים, תנסו לשחזר את התחושות שלכם בכניסה לבית הזה לעומת הבית השני ושימו לב כיצד מצב הרוח שלכם היה שונה 180 מעלות הבדל.

עוד דוגמא טובה לעיצוב ותחושת אווירה (מצב רוח) הם עיצובים של מסעדות, מסעדה מעבר להיותה מקום המוכר אוכל היא גם מקום המוכר אווירה, כשאתם יוצאים למסעדה אתם רוצים לחוש אווירה נעימה, חמימה, רומנטית או כפרית, זאת עושים המעצבים על ידי עיצוב מדויק, שימוש בתאורה נכונה ואלמנטים נוספים.

אז עיצוב הבית ישפר מצב רוח?

זוהי אמירה קצת בומבסטית להגיד… מצבי רוח לא תמיד קשורים אך ורק למקום בו אנו שוהים אלא להרבה דברים אחרים ונוספים כגון: מצבי לחץ בחיים, משברי זוגיות, משברים פיננסיים, בעיות חברתיות, מחלות ועוד…. אבל בהחלט ניתן להגיד כי אם אתם מנוטרלים מכל אלו אז עיצוב הבית לבד יכול להשפיע על מצב רוחכם.

ההבדל בין חיים בבית שהעיצוב בו ממש לטעמכם, מאד מואר, מאד נקי וחמים יהווה הבדל משמעותי במצב רוחכם לבין בית בו אתם רואים את העיצוב כקודר, ישן, אפלולי ולא נעים.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – בזק בינלאומי
עו”ד שי פניני – מומחה למשפט מסחרי
יורם קראוס – מטפס ההרים במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה

סגור לתגובות